Ręcznie robione męskie bransoletki

Męska biżuteria budzi obecnie coraz większe zainteresowanie. Dużą popularnością wśród Panów cieszą się bransoletki. Dlaczego? Powodów z całą pewnością nie brakuje. Niewątpliwym atutem przywołanych ozdób jest uniwersalność. Stanowią idealne dopełnienie wielu różnych stylizacji.

Doskonale pasują zarówno do codziennych, jak i biznesowych strojów, jeśli chcemy im nadać nieco mniej formalny charakter. Duże znaczenie ma jednak nie tylko to, do czego zakładamy wspomniane dodatki. Liczy się także ich ilość. W tym przypadku warto zachować umiar. Więcej nie zawsze znaczy lepiej.

Bransoletka męska – na której ręce nosić?

Podstawowa zasada, której należy przestrzegać brzmi – „noś bransoletkę tak, jak Ci wygodnie”. Osobno lub razem z innymi akcesoriami. Męskie ozdoby świetnie sprawdzają się nawet w zestawieniu z zegarkiem, o ile nie są zbyt dominujące. Wybór ozdób na nadgarstku jest więc kwestią wielce indywidualną.

Z powodzeniem możesz nosić nową bransoletkę – tak jak zegarek – na ręce przeciwnej do Twojej głównej. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, abyś dopełnił miejsce obok zegarka piękną bransoletką! Potwierdza się więc wyżej wspomniana rada – noś tak, jak Ci wygodnie!

Bransoletka męska – jakie funkcje pełni?

Parafrazując znane przysłowie można stwierdzić: pokaż mi swoją bransoletkę, a powiem Ci, kim jesteś. Męska biżuteria to nie tylko kolejny dodatek do stroju. Sygnety i bransoletki bardzo często stają się swego rodzaju manifestem, sposobem na wyrażenie swoich poglądów i zainteresowań.

Zatem wybierając bransoletkę, skup się na jej cechach. Która najlepiej odda Twoją naturę? Kolorowe, skórzane, a może te w stylu marynistycznym? Bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie! Kolorów także jest ogromna ilość, a więc będą pasowały do każdego temperamentu.

Bransoletka męska – co jest modne?

Duże zainteresowanie budzą obecnie bransoletki ręcznie robione. Dlaczego? Wspomniane ozdoby mają szereg różnych zalet. Na pierwszy plan wysuwa się bez wątpienia niepowtarzalność. Biżuteria typu handmade nie jest wytwarzana masowo, więc nie ma dwóch takich samych egzemplarzy danego modelu.

Co ważne, ręcznie robione bransoletki powstają ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. Są projektowane z dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół. A zatem to idealna propozycja dla osób, które cenią najwyższą jakość i nie lubią iść na kompromisy.

Poza tym, biżuteria handmade, dzięki swojej oryginalności, świetnie sprawdza się w roli prezentu dla ukochanej osoby na urodziny, imieniny, rocznicę albo bez specjalnej okazji. Z pewnością nie wyjdzie z mody za kilka sezonów i nie straci swego uroku z upływem czasu. Taka mała inwestycja!

Gdzie kupić bransoletkę męską?

Oczywiście, że na MonEgo! W naszym sklepie znajdziesz ogromną ilość bransoletek męskich i damskich w wielu rodzajach. Wybierz tę, która pasuje do Ciebie najlepiej. Spośród jakich kategorii możesz wybierać?

  • Bransoletki z liny
  • Bransoletki plecione
  • Bransoletki skórzane potrójne
  • Bransoletki z liny z szeklą
  • Potrójne bransoletki z szeklą

Duży wybór? To dopiero początek! Przekonaj się sam!