Jak dobrać rozmiar?

Zdarza się, że mają Państwo wątpliwości, co do wyboru rozmiaru bransoletki skórzanej, czy bransoletki z liny. Spieszę z wyjaśnieniami.

W trakcie składania zamówienia w moim sklepie MonEgo, w pewnym momencie system poprosi Państwa o wybór rozmiaru bransoletki. I tu mogą dopaść Was wątpliwości.

Jaki rozmiar wybrać z tabeli?

W tabeli rozmiarów prosimy Was o wybór obwodu nadgarstka mierzonego ściśle, bez żadnego zapasu. Zapas konieczny do uzyskania idealnego komfortu podczas noszenia biżuterii dodajemy sami. Tak więc bardzo ważne jest, żebyście Państwo nie dodawali żadnego zapasu sami w podawanym rozmiarze. 

Jeśli wybierzecie Państwo, na przykład, rozmiar nadgarstka mierzonego ściśle 17 cm, to do tego rozmiaru my dodajemy od 2,5 – 3 cm dodatkowego zapasu w przypadku bransoletki pojedynczej. Czyli, długość całej bransoletki wyniesie w tym przypadku od 19,5 – 20 cm. Do bransoletek podwójnie, czy potrójnie oplatających nadgarstek, dodajemy tego zapasu odpowiednio więcej.

Natomiast Państwo ZAWSZE podajecie wyłącznie obwód mierzony ściśle.

Dla ułatwienia, przy każdym produkcie w galerii zdjęć znajdziecie graficzną instrukcję, jak mierzyć nadgarstek. Zamieszczam ją również poniżej. Jeśli nie znacie Państwo obwodu nadgarstka, bo bransoletka ma być prezentem niespodzianką, napiszcie do mnie – wspólnie coś zaradzimy.

Przyjemnych zakupów, a w razie pytań – służę pomocą :)

Katarzyna Stankiewicz