Prawdziwy polski handmade

Ręcznie robione bransoletki

MonEgo to niezwykłe ręcznie robione bransoletki. Wszystkie modele naszej biżuterii są oryginalne – kreujemy swój charakterystyczny styl, jednocześnie spoglądając w stronę obowiązujących modowych trendów.

Odkryj teraz niezwykłą ofertę bransoletek, które dopełnią Twój styl. Wybierz, co będzie dla Ciebie lepsze – bransoletki skórzane, z liny, a może plecione? Wszystkie modele czekają na Ciebie w sklepie!

Sprawdź pełną ofertę
MonEgo Czerwona Męska Bransoletka z Liny
 • 100% HANDMADE

  129,00 

  Zobacz produkt
 • 100% HANDMADE

  129,00 

  Zobacz produkt
 • 100% HANDMADE

  129,00 

  Zobacz produkt
 • 100% HANDMADE

  129,00 

  Zobacz produkt
Monego Męska Granatowo-czerwona Bransoletka z liny

Bransoletki z liny

W modelach bransoletek wykonanych z liny wykorzystujemy najbardziej trwałe liny alpinistyczne, żeglarskie oraz liny paracord – spadochronowe. Kreujemy tym samym niezwykłe sportowe kompozycje, które odwdzięczają się pięknym wyglądem.

Materiały, których używamy są niezwykle lekkie. Gwarantuje to wygodę użytkowania na najwyższym poziomie.

Zobacz wszystkie bransoletki z liny

Bransoletki z włoskiej skóry

Nasze bransoletki skórzane wykonujemy w 100% ręcznie z włoskiej skóry naturalnej. Przed rozpoczęciem prac skóra podlega roślinnemu garbowaniu i barwieniu. Gwarantuje to idealny wygląd nawet przez wiele lat użytkowania biżuterii.

W zależności od modeli wykorzystujemy także stal szlachetną oraz nierdzewną. To wyjątkowo trwałe materiały, które wdzięcznie mogą błyszczeć się przez długie lata na Twoim nadgarstku.

Wybierz idealny model dla Ciebie
MonEgo Męska Potrójna Bransoletka Skórzana
 • 100% HANDMADE

  179,00 

  Zobacz produkt
 • 100% HANDMADE

  179,00 

  Zobacz produkt
 • 100% HANDMADE

  179,00 

  Zobacz produkt
 • 100% HANDMADE

  179,00 

  Zobacz produkt
MonEgo - jak zmierzyć nadgarstek do bransoletki?

Jak dobrać idealną bransoletkę?

W MonEgo niezbędny zapas do wygodnego noszenia bransoletek dodajemy sami. Nadgarstek należy więc mierzyć ściśle, a w tabeli wybrać dokładny rozmiar podany w centymetrach. Niezwykle ważne jest, aby nie dodawać zapasu samemu – skutkuje to w zbyt dużym luzie pomiędzy bransoletką, a nadgarstkiem, co może prowadzić do zgubienia biżuterii.

Wybierz bransoletkę dla Ciebie

Jak dbać o bransoletkę?

Aby jakakolwiek biżuteria prezentowała się świetnie – potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. Należy pamiętać nie tylko o odpowiem obchodzeniu się z bransoletką, ale także o jej odpowiednim przygotowaniu.

W przypadku biżuterii skórzanej należy unikać wody i wilgoci. Zalecamy więc zdjąć ją na czas kąpieli, aby nie nabrała wody.

Czasem zdarzy się jednak, że nasza bransoletka trochę się zamoczy. Co wtedy zrobić? Dajmy jej spokojnie wyschnąć, unikając przy tym źródeł ciepła takich jak kaloryfer. Nieodpowiednie suszenie lub pozostawienie na słońcu skutkuje przesuszeniem skóry, a w konsekwencji pęknięciami.

Kolejna kwestia, o której warto wspomnieć to unikanie środków chemicznych. Zdecydowanie polecamy zdjąć bransoletkę na czas prac domowych.

Wrogiem biżuterii jest także nasz pot. Jeżeli masz problemy z poceniem się, dobrym rozwiązaniem będą kilkudniowe przerwy w noszeniu bransoletki. Pozwoli to jej spokojnie wyschnąć.

Kolejnym, ostatnim zaleceniem w przypadku pielęgnacji, jest unikanie kontaktu z kosmetykami i kremami. Na czas aplikacji kremu, perfum i innych kosmetyków na skórę – zdejmijmy bransoletkę.

Poznaj pełną ofertę
MonEgo - polskie ręcznie robione bransoletki