Prawdziwy polski handmade

Co wyróżnia MonEgo?

MonEgo to niezwykłe ręcznie robione bransoletki. Wszystkie modele naszej biżuterii są oryginalne – kreujemy swój charakterystyczny styl, jednocześnie spoglądając w stronę obowiązujących modowych trendów.

Odkryj teraz niezwykłą ofertę bransoletek, które dopełnią Twój styl. Wybierz, co będzie dla Ciebie lepsze – bransoletki skórzane, z liny, a może plecione? Wszystkie modele czekają na Ciebie w sklepie!

MonEgo - polskie ręcznie robione bransoletki

Eleganckie bransoletki

Bransoletki z włoskiej skóry

Nasze bransoletki skórzane wykonujemy ręcznie z prawdziwej, naturalnej włoskiej skóry. Przed tym, jak skóra do nas dotrze poddawana jest roślinnemu garbowaniu i barwieniu. Taki proces gwarantuje idealny wygląd nawet przez wiele lat użytkowania biżuterii.

W zależności od modelu wykorzystujemy także stal szlachetną oraz nierdzewną. To niezwykle trwałe materiały, które będą wdzięcznie błyszczeć się na Twoim nadgarstku przez wiele lat.

Marynistyczne bransoletki

Bransoletki z liny żeglarskiej

Lina żeglarska to bardzo trwały, lecz przyjemny w dotyku materiał. Wykorzystując je w naszych bransoletkach kreujemy niezwykłe sportowe kompozycje, które odwdzięczają się pięknym wyglądem.

Materiały wykorzystane do produkcji bransoletek z liny są niezwykle lekkie. Gwarantuje to wygodę użytkowania na najwyższym poziomie.

Idealna bransoletka na prezent

Bransoletki męskie i damskie

Szukasz pomysłu na prezent? Bransoletka zawsze będzie świetnym podarunkiem – niezależnie od okazji! Przy wyborze kieruj się tym, co osoba, którą chcesz obdarować lubi najbardziej. Możesz wybierać spośród wielu rodzajów i kolorów bransoletek.

Jeśli chcesz podarować bransoletkę osobie, która lubi dobrze się ubrać – pomyśl o bransoletce skórzanej; jeśli obdarowana osoba jest amatorem żeglarstwa – świetnym rozwiązaniem będzie bransoletka z liny. Uwielbia kolory? Kolorowa pleciona bransoletka to rozwiązanie dla Ciebie!

Wyróżnij się z tłumu

Jak dobrać idealną bransoletkę?

Nadgarstek należy zmierzyć ściśle, i w tabeli wybrać dokładny rozmiar. Konieczny zapas by bransoletka leżała komfortowo na ręce dodajemy sami. Dla ułatwienia poniżej znajduje się zdjęcie pokazujące jak poprawie zmierzyć obwód nadgarstka. Tak więc bardzo ważne jest, żeby nie dodawać żadnego zapasu samemu.