Biżuteria hand made to propozycja dla najbardziej wymagających osób, ceniących sobie jakość i niepowtarzalność. To właśnie taka biżuteria króluje w 2021 roku. Przygotowane ręcznie bransoletki, kolczyki i inne ozdoby podbiły już serca wielu osób – zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Poniżej garść informacji na ten temat zachęcamy do lektury!

Biżuteria na handmade -co to?

Handmade to nic innego, jak ręcznie robiona biżuteria, artystyczna i w pełni niepowtarzalna. Tego typu kolczyki, bransoletki, naszyjniki nie są produkowane masowo, ale przygotowywane z największą precyzją i uwzględnieniem najmniejszego szczegółu, zazwyczaj powstają w niewielkich, prywatnych pracowaniach.

Biżuteria artystyczna – zalety?

Jakie zalety ma opisywana dziś biżuteria?

  • do wykonania ozdób wykorzystywane są materiały i artykuły wysokiej jakości ‒ takie, jak skóry naturalne, kamienie, nietoksyczne farby, elementy ze stali szlachetnej
  • biżuteria jest piękna i z pewnością podkreśli charakter właściciela, może ona odzwierciedlać pasję, wykonywany zawód
    uzupełnienie wielu stylizacji
  • bransoletka lub inny, przygotowany ręcznie element biżuteryjny będzie już z daleka przyciągać uwagę

Gdzie kupić ręcznie robioną biżuterię?

Biżuteria przygotowana ręcznie dość rzadko pojawia się w sieciówkach. Takie ozdoby najczęściej przygotowywane są na zamówienie, na podstawie autorskiego projektu, dzięki temu rozmiar ‒ na przykład bransoletki, będzie idealnie dopasowany do przyszłego właściciela. Warto więc poszukać ofert w internecie.

Biżuteria ręcznie robiona – jaka cena?

Jak już wspomnieliśmy powyżej, w przypadku biżuterii handmade wszystkie prace wykonywane są ręcznie i bardzo dokładnie. Artysta przygotowuje autorski projekt i korzysta z wysokiej jakości materiałów. Przygotowanie takiej biżuterii wymaga czasu i zaangażowania. Wszystko to sprawia, że cena opisywanych ozdób jest wyższa niż tych produkowanych masowo.

Jaką biżuterię polecamy?

Przygotowaliśmy kilka propozycji dla osób szukających wyjątkowej biżuterii.

  • Bransoletki z liny – bransoletki wykonane z linek żeglarskich i wspinaczkowych, ze stalowym, magnetycznym zapięciem prezentują się doskonale.
  • Bransoletki z kotwicą – ręcznie wykonana bransoletka z kotwicą to idealna propozycja dla marynarzy, żaglarzy, miłośników sportów wodnych, osób odważnych i zdeterminowanych, wszystkich, którzy kochają morze.
  • Bransoletki skórzane – bransoletki ze skóry naturalnej to zakup na lata. Dostępne są modele pojedyncze, podwójne, potrójne, z szelką, kotwicą i innymi motywami, w wielu kolorach.
  • Bransoletki plecione – kolorowe, trwałe nici zaplecione na skórzanym pasku to prawdziwy hit. Piękne kolory i wysoka estetyka zadowolą najbardziej wymagające osoby.

To zaledwie część propozycji, w naszym sklepie znajdziecie wiele ciekawych modeli. Wciąż pojawiają się różnego typu nowości.

Podsumowanie

Biżuteria artystyczna ręcznie robiona to biżuteria prawdziwie wyjątkowa. Właśnie takie ozdoby królować będą w 2021 roku. W zależności od preferencji zdecydować się możemy na oryginalne, ręcznie robione wisiorki, pierścionki, kolczyki czy bransoletki – takie ozdoby to idealny prezent zarówno dla kobiety, jak i dla mężczyzny.